In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Технології

[Обговорення] Захищеність смартфонів - наскільки важлива стійкість до зовнішніх впливів?

2018-05-29 16:19:14
607 3
Вітаю, Mi-Фани!


У попередньому випуску ми обговорили з вами Ремонтопригодність у домашніх умовах - наскільки це актуально? Більшість з вас проголосувало за самостійний ремонт смартфона. Сьогодні я пропоную обговорити тему захищеності смартфонів і її необхідність в сучасних реаліях.Розвиток смартфонів сьогодні йде семимильними кроками, постійно збільшуючи їх розміри, знижуючи товщину корпуса і застосовуючи новітні технології в їх начинці. Ці пристрої недарма відносяться до розряду ''високотехнологічних'' - буквально 10 років тому навіть комп'ютери не могли похвалитися настільки крутими комплектуючими. Однак, в гонитві за зовнішньою красою і внутрішньої міццю виробникам доводиться жертвувати стійкістю смартфонів до зовнішніх впливів. Наші смартфони - пристрої повсякденного використання. І тому вони завжди повинні бути під рукою, тому ми часто носимо їх в кишенях джинсів, курток, сумок і т.д. А разом з ними - і ключі, монети, гребінці, щипці і інший дріб'язок. Це неминуче призводить до появи на їх екранах подряпин, потертостей і навіть тріщин. Застосування стійких до таких дій стекол лише уповільнює цей процес, але не позбавляє від нього повністю.Інший приклад. У студентські роки багато хто займався спортивним туризмом і часто переправлявся через річки і струмки - як для тренувань, так і в походах. І в одному з таких походів у вас при переправі через неглибоку річку з кишені міг спокійно випасти кнопочний телефон. А тепер давайте уявімо, що на місці кнопкового телефону був смартфон... Працював би він після такого випробування? Не факт. Та й якби працював, то недовго.
Давайте згадаємо ще один момент - сучасні смартфони мають величезну кількість роз'ємів, кнопок (гойдалка гучності, кнопка живлення, сканер відбитків пальця) і інших отворів (динаміки, мікрофони, роз'єм навушників і т.п.). І всі вони схильні до проникненню в них найдрібніших частинок пилу, піску і так далі. Цей процес не швидкий, але незмінно веде до погіршення роботи смартфона. Упевнений, що багато хто з вас зіштовхувалися як мінімум з порушенням роботи роз'єму навушників після тривалого використання смартфона. Тому захист від пилу - це ще один аспект захисту смартфона в цілому.Насправді, складно поєднувати в одному пристрої одночасно і красу, і міць, і не забувати при цьому про стійкість до механічних впливів, вологи і пилу. Але такі пристрої існують. Причому, перші з захищених телефонів з'явилися ще на початку 2000-х років. В даний час існує окремий клас захищених смартфонів. Такі пристрої виглядають набагато менш привабливо, ніж звичні нам, однак забезпечують високий ступінь захисту від зовнішніх впливів.


LG G6 і iPhone 7 - перші ''звичні'' смартфони, що мають вологозахист


Деякі з звичних нам смартфонів комбінують красу і продуктивність зі стійкістю до механічних пошкоджень і часткової вологозахищеності. Їх навмисно не називають стійкими до зовнішніх впливів, так як рівень їх захисту для цього все ще недостатній. На даний момент вологозахищені смартфони з'явилися в арсеналі у Apple і LG. Xiaomi також пророкували появу першого вологозахищенного смартфона в 2018 році. Час покаже, наскільки подібні пророцтва були правдиві. А поки я пропоную вам висловити свою думку:Джерело: ru.miui.com

Наскільки для вас важлива захищеність і стійкість смартфона до механічних впливів?

Який з аспектів захищеності смартфона для вас найбільш важливий - ударостійкість, вологозахищеність або пилезахищеність?


Single Poll thread Total 26 Users Voted
 
80.77% (21)
 
15.38% (4)
 
3.85% (1)
Submit
2018-05-29 16:19:14
Favorites1 RateRate

Master Bunny

Tasha4real | from Redmi Note 4

#1

ударостійкість, вологозахищеність та пилезахищеність - ці 3 аспекта є важливими, але виробники не будуть робити супер захищені телефони, тому що не
вигідно, так як не вигідно було розробляти модульні телефони.
2018-05-29 17:11:17
Результаты голосования однозначны. Более защищенные смарты с более привлекательным дизайном востребованы - кому из производителей это удастся реализовать тот и больше заработает.
2018-05-30 01:40:54

Master Bunny

Bakhtiiaroff | from app

#3

Защита от руко...х пользователей, которые роняют телефоны и потом сидят по сервисам.
2018-05-30 04:49:52
MIUI Global Beta Team, Mi A1 Global Beta Team.
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Alex Bond

Moderator

 • Followers

  311

 • Threads

  210

 • Replies

  1069

 • Points

  9426

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
Oct-100 replies in a month
Nov-100 replies in a month
Редактор-експерт
7 років MIUI
10 000 Мі-Фанів
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
1000 Коментарів
100 Тем
Пригадай все
MIUI
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
One headphone
25 000 Мі-Фанів
Вечірній Lewis
6S проти Mi A1
Redmi 5/5 Plus
Кращий модератор Лютого
8 березня
Telegram
Are you OK?
Color Your Planet
Кращий модератор березня
З Великоднем!
Кращий модератор Квітня
Redmi Note 5
50К
Кращий модератор Травня
Настоящий Mi фан
Мі Дослідники
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Mi A2
Throwback With Mi 2018

Read moreGet new
Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list