In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Xiaomi

[Чутки] Xiaomi планують випустити складаний смартфон вже в наступному році

2018-07-31 07:50:47
1131 14

Наступним важливим кроком в індустрії мобільної техніки, безсумнівно, стане вихід складаних смартфонів. Наразі точно відомо, що одними з тих, хто вже працює над проектом власного телефону що розкладається, є Huawei в гонці за Samsung і його Galaxy F.

Проте, згідно з останніми даними, ці дві компанії не єдині, хто розвивається в цьому плані. Так, наприклад, Xiaomi також вже приступили до мозкового штурму і планують представити своє нове дітище вже наступного року. Цікаво, що на відміну від Samsung і Huawei, які мають класичний дизайн «розкладачки», Xiaomi готує смартфон, який буде складатися назовні. Варіант Xiaomi зможе запропонувати компактну конструкцію, яка буде розширювати поверхню дисплея за бажанням користувача.

Що стосується вартості, то Samsung Galaxy F, за чутками, буде оцінений в більш ніж 2400 долларів. Але Xiaomi в цьому плані не повинні підвести: завдяки обіцянці того, що прибуток компанії не перевищуватиме 5% номінальної вартості продукту, то ціна в цьому випадку буде порівняно доступніше. Таким чином, складаний смартфон Xiaomi стане одним з найдешевших варіантів на ринку.

Тож з впевненістю можна сказати, що 2019 рік стане роком смартфонів-«розкладачок»: вже чотири виробники оголосили про підготовку власних моделей - Xiaomi, Samsung, OPPO і Huawei. Незабаром список поповнять і такі мобільні гіганти, як LG і Motorola. Очікується, що складані смартфони будуть випускатися в обмеженій кількості.

джерело

2018-07-31 07:50:47
Favorites RateRate

Master Bunny

юрійMiFan | from Redmi Note 2

а за складними телефонами,підуть складні планшети?)))
2018-07-31 08:16:39

Master Bunny

Hopkins Author |

юрійMiFan відповів о 2018-07-31 15:16:39
а за складними телефонами,підуть складні планшети?)))

Складні пральні машинки і холодильники
2018-07-31 08:21:47
Всему свое время, и время всякой вещи под небом!

Super Moderator

RedmiUser5 | from Redmi 4 Pro

Если честно, это деградация. Помните старые телефоны-раскладушки? Стремление компаний к возрождению таких подходов можно назвать с иронией "Назад в будущее" или "Вперёд в прошлое".
2018-07-31 08:59:48

Semi Pro Bunny

mr.Alex | from Redmi 5

подожду пока можно будет с смартфона самолёт сложить и запустить
2018-07-31 09:08:45

Pro Bunny

Yarroslav | from Redmi Note 3

да... це буде або прорив або грандіозний провал. Щось вони ще навіть не обкатавши технологію гнучких дисплеїв хочуть всі пошвидше викотити зразу серійний смартфон
2018-07-31 09:38:40

Master Bunny

RedmiUser5
Если честно, это деградация. Помните старые телефоны-р ...

таким чином виробники хочуть збільшити розмір екрану і щоб не займав багато місця в кишені,чи сумці
2018-07-31 11:44:30

Pro Bunny

Yarroslav | from Redmi Note 3

юрійMiFan
таким чином виробники хочуть збільшити розмір екрану ...

Все так, але є побоювання що технологія дуже сира і всі виробники весь фінансовий тягар розмажуть рівномірно по всій лінійці смартфонів що не радує
2018-07-31 12:10:31

Advanced Bunny

Trendy Pony | from Redmi Note 5

я вот очень рада, потому что я 5 лет ходила с планшетом в руках, телефон был старый кнопочный , чтоб звонить. купила сяоми, месяц уже страдаю из-за маленького экрана и клавиш, не могу привыкнуть и не хочу, на большом экране удобнее работать и вообще все удобнее делать. хочу раскладушку уже попробовать )
2018-07-31 13:06:07

Master Bunny

Trendy Pony
я вот очень рада, потому что я 5 лет ходила с планшетом в ...

поки їх запустять пройде ще час
2018-07-31 13:56:06

Master Bunny

Tasha4real | from Redmi Note 4

а я очень хотела бы чтобы сделали не складные смартфоны, а модульные (например, недоделанный ара от гуглов).
2018-07-31 14:57:00
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Hopkins

Master Bunny

• Followers

208

• Threads

316

• Replies

1305

8743