In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Загальні Новини

[Загальне] «Шляху назад - немає»: В Android 9.0 Pie компанія Google додала Rollback Protection за замовченням

2018-08-08 11:41:30
411 8

У понеділок вельми несподівано Google взяла і випустила фінальну версію нової ОС Android 9.0 Pie. Зараз нова ОС доступна тільки власникам смартфонів Google Pixel і Pixel 2, а також Essential Phone, але до кінця осені перелік підтримуваних моделей повинен сильно розширитися. Про всі нововведення, які приносить Android 9.0 Pie вже встигли розповісти в попередніх новинах спільноти. Але зараз з'ясувалася ще одне нововведення, яке вас безумовно не порадує. Нововведення виявили всюдисущі учасники форуму XDA Developers і воно стосується функції Rollback Protection, яка дебютувала ще в попередній версії ОС Android Oreo.
     Функція Rollback Protection, як можна здогадатися з назви, являє собою захисний механізм, який відповідає за можливість відкату з більш нової версії ОС на старішу. В Android Oreo цей механізм був, але рішення про його залучення брав виробник. Тобто, функція носила рекомендаційний, а не обов'язковий характер. Але з випуском Android 9.0 Pie компанія Google зробила рішучий крок, відрізавши шлях назад. Так, ви все правильно зрозуміли, тепер захист Rollback Protection є обов'язковою для всіх майбутніх пристроїв, які будуть поставлятися на ринок під управлінням дев'ятої версії Android. Таким чином, користувачі цих пристроїв не зможуть відкотитися до більш ранніх прошивок.
     У Google це рішення пояснюють прагненням підвищити стабільність і безпеку ОС. З одного боку, цю зміну не можна вважати вкрай негативною - як часто ви відкочувалися на старішу версію ОС Android? Але з іншого, все ж краще, коли є можливість вибору. І те, що Google позбавив користувачів цієї можливості, їх явно не порадує.
     Можна відзначити, що компанія Xiaomi в останній версії фірмової прошивки MIUI 10 для своїх смартфонів теж включила цей механізм, тим самим заборонивши повертатися до попередніх його версій ПЗ.
     Залишається додати, що Apple дотримується подібної політики щодо iOS вже досить давно. Нагадаємо, на початку цього року компанія помилково почала підписувати старі iOS, завдяки чому у власників iPhone і iPad тимчасово була можливість повернутися на попередні версії операційної системи. [1]

2018-08-08 11:41:30
Favorites2 RateRate

Pro Bunny

Rus_alt7 | from Mi A1

Никогда не откатывал прошивку на старую версию ни на одном из смартфонов. Хоть на офе сидел, хоть на кастоме. Так что ничего плохого в этом не вижу.
2018-08-08 12:08:11

Master Bunny

L.P | from app

Цікаво яка буде альтернатива для тих хто хоче використовувати кастомні
2018-08-08 12:52:15

Master Bunny

Bakhtiiaroff Author | from app

Rus_alt7
Никогда не откатывал прошивку на старую версию ни на о ...

Я на Nexus 9 откатился на 5.1.1 и отдал матери, на 7.1.2 он так сильно лагал и его так и не поправили. На Xiaomi я только прыгал между стабильными и дев, но по версии патча безопасности это можно расценить как откат. В девелоперках всегда патч свежее.
2018-08-08 15:28:51
MIUI Global Beta Team, Mi A1 Global Beta Team.

Pro Bunny

Rus_alt7 | from Mi A1

Bakhtiiaroff
Я на Nexus 9 откатился на 5.1.1 и отдал матери, на 7.1.2 он так  ...

ну я думаю для девелоперов они однозначно оставят возможность возвращения на стандартную стабильную. Так должно быть, по крайней мере.
2018-08-08 15:49:18

Master Bunny

Galaxy68 | from Redmi Note 4

Каждому свое.
2018-08-09 00:55:06

Pro Bunny

Andrey Jura | from Redmi 3S

Rus_alt7
ну я думаю для девелоперов они однозначно оставят воз ...

Да оставят, но только один раз для одного устройства.
2018-08-09 01:45:54

Pro Bunny

Andrey Jura | from Redmi 3S

Я не кому не советую прыгать между девелопер и стабильной и тд. Это положение от Google само по себе несёт определённый меседж - будет больше стабильности и меньше ошибок в обновлениях. При багах более быстрый выпуск заплаток и исправлений. Подождём развитие событий.
2018-08-09 01:49:54

Advanced Bunny

hankook | from Redmi 5 Plus

Rus_alt7
Никогда не откатывал прошивку на старую версию ни на о ...

згоден з Вами.
2018-08-09 04:13:13
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Bakhtiiaroff

Master Bunny

• Followers

117

• Threads

210

• Replies

2242