https://s.androidinsider.ru/2018/08/pubg_lite.@750.jpg


     Привіт, Мі-Фани! В мене для вас хороші новини. Протягом останніх декількох тижнів гра Fortnite набирала свою популярність серед мобільних користувачів. Її вихід на Android безумовно заслуговує на увагу, але не будемо забувати про популярну PUBG Mobile, яка вже досить давно доступна на платформі від Google. Тепер гра стала ще доступнішою. Її нова версія створена спеціально для бюджетних смартфонів.
     PUBG Mobile можна назвати занадто вимогливою. Вона готова працювати на Android 4.3 Jelly Bean і їй потрібно всього 36 мегабайт пам'яті на накопичувачі. Проте бюджетні смартфони не дадуть вам необхідної продуктивності під час гри. Все змінюється з PUBG Mobile Lite.
     Нова версія гри спеціально розроблена для пристроїв з більш слабким залізом. При цьому, це все та ж PUBG Mobile. Основна відмінність в тому, що в одній грі братиме участь до 40 гравців замість 100. Ігрова карта буде менше. Це означає, що вашого пристрою буде потрібно обробляти менше графічних елементів. У всьому іншому, гравці отримують все те ж саме, що і в «дорослій» версії.
     PUBG Mobile Lite вже можна знайти в Google Play. На даний момент гра доступна для скачування не у всіх країнах, але варто очікувати, що це скоро зміниться. [1]