Напевно, більшість з вас вже чекає на вихід Xiaomi Mi MIX 3, але його запуск відбудеться не раніше вересня. Поки ж Xiaomi не сидить склавши руки – 10 серпня виробник оголосив про вихід Xiaomi Mi MIX 2S Emerald & Jade Art Gift Box (ми вже анонсували його – https://in.c.mi.com/thread-1506197-1-0.html).Цей справжній витвір мистецтва було розроблено спільно з Дуньхуанським дослідницьким інститутом. Завдяки цій співпраці ми отримуємо новий смарагдовий колір смартфону.


Цей колір, як кажуть, є щасливим кольором Дуньхуан Фейітян.


Дизайн цього пристрію відповідає розписам з печер, що розташовані поблизу міста Дуньхуан в провінції Ганьсу.


Згідно з офіційною презентацією Xiaomi, ця модель натхненна таємницею кольору тисячолітніх Дуньхуанських фресок.Спільна робота Xiaomi і Академії Дуньхуана велася протягом майже року, перш ніж було отримано остаточний дизайн.
У соцмережі Weibo також було представлено рекламний ролик про Xiaomi Mi MIX 2S Emerald & Jade Art Gift Box.З точки зору специфікації він абсолютно такий самий, як і звичайний Xiaomi Mi MIX 2S, єдиною відмінністю є дизайн.
З 14 серпня він з'явиться в продажу на всіх інтернет-платформах. Про вартість Xiaomi MIX 2S Emerald Art Edition поки не повідомляється.