In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Загальні Новини

[Анонси] Ніколи не давайте додаткам доступ до карти пам'яті!

2018-08-15 02:42:00
757 4
Привіт, Мі-Фани!
Дослідники компанії Check Point дізналися про поширення експлойта для пристроїв під управлінням Android під назвою man-in-the-disk. Він покладається на недостатню захищеність додатків, що встановлюються на карту пам'яті, і отримує таким чином можливість маніпулювання їх даними. Потрапляючи на пристрій, додаток з шкідливим компонентом рекомендує користувачеві розмістити його на карті пам'яті. Отримавши доступ до даних на зовнішньому накопичувачі, шкідник може зробити з ними все, що завгодно. Наприклад, підмінити сторінку авторизації в банківському додатку на підроблену або встановити кейлоггер, який буде зберігати інформацію про всі дії користувача.
Як захистити свій смартфон від данного експлойту?
Найбільш дієвий спосіб захисту від експлойта - повне ігнорування ПО з будь-яких джерел, крім Google Play і не дозволяти програмам доступ до карти пам'яті.

2018-08-15 02:42:00
Favorites4 RateRate

Master Bunny

юрійMiFan | from Redmi Note 2

це вже серйозно (
2018-08-15 03:35:35

Semi Pro Bunny

banderovets | from Redmi 5

Ще потрібно такий "хлам" десь знайди. В вже потім завантажити і надати дозвіл.
2018-08-16 00:17:07

Rookie Bunny

blejk | from Redmi Note 4X

Не знаю збіг чи ні. Встановив vpn з гуглаплей і в той день хакнули мій аліекспрес
2018-08-16 05:17:36

Semi Pro Bunny

OlegNemo | from Redmi 5 Plus

Підтримую топік-стартера - треба дуже обережно завантажувати додатки не з плей маркета, але навіть до Гугл-плей потрапляють  шкідливі додатки, які з часом видаляють. Ось чому в мене про всяк випадок на всіх Андроїд-смартфонах встановлюється "за замовчуванням" Eset Endpoit Secyrity :-)
2018-08-18 03:29:24
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

SERK

Moderator

• Followers

313

• Threads

76

• Replies

811

5865