In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Чат

Вечірній Lewis
Subscribed
Subscribe

[Оффтоп] [Вечірній Lewis] Епізод 1: Давайте знайомитися!

2017-11-06 11:30:00
3696 56

Привіт, Мі-Фани!!!!
Я дуже радий представити нову колонку на Mi Community Україна! Вона називається “Вечірній Lewis”!
Ця колонка - прямий зв’язок Мі-Фанів в Україні зі штаб-квартирою Xiaomi в Пекіні.
На вас чекають обговорення, опитування, конкурси та ще багато цікавого.
Сьогодні в нас 1 епізод, тема якого: “Давайте знайомитися!”

Як ви здогадались, мене звати Lewis, я народився і виріс в Китаї, і був свідком усіх великих змін в світі мобільних телефонів. З малих років я захоплююся новими технологіями. В момент, коли Xiaomi випустили свій перший смартфон, я в ту ж саму мить зрозумів, що ця компанія ще здивує нас, так як вона знайшла спосіб продавати якісний продукт за відносно невелику ціну. Також ця компанія привабила мене незвичайним дизайном своїх телефонів.

У 2013 році я приєднався до Xiaomi, і почав зростати разом з цією компанією. Зовсім скоро я буду відзначати своє 5-ти річчя в Xiaomi. Мені дуже подобається як наша компанія працює з фанатами. Ми ставимося до фанатів як до наших друзів, а не клієнтів. Ми особливо цінуємо відгуки наших фанів під час створення продуктів. І кожен продукт Мі створено на основі цих відгуків. MIUI - це найяскравіший доказ того, що фанати дуже важливі для нас. З цієї причини я вибрав роботу в Mi Community, так як завдяки спільноті я перебуваю в постійному контакті з Mi-фанами.

Якщо ти користувач техніки Xiaomi, ти відразу стаєш моїм другом, адже в нас є дуже важливий спільний інтерес. Xiaomi об'єднує всіх нас, і дає можливість обговорити будь-які теми на цьому форумі.

Моє головне захоплення - подорожі. Я не той, хто відвідує найзнаменитіші місця під час мандрівок по світу. Мені більше подобається вливатися в життя звичайних людей в країні, де я перебуваю. У нашому світі так багато різних культур, і мені дуже цікаво пізнавати місцеві традиції і культури різних націй.

А зараз я знаходжусь в Іспанії. І, звісно, зробив декілька фото:

Мені також надзвичайно цікава культура України! Сподіваюся, що одна з моїх наступних подорожей буде саме у цю чарівну країну!
Тож давайте познайомимось і з вами, Мі-Фани! Розповідайте в коментарях про себе та ваші захоплення!

2017-11-06 11:30:00
Favorites12 RateRate
Вечірній Lewis
Ця рубрика - прямий зв'язок Мі-Фанів Україні зі штаб-квартирою Xiaomi. Новини, обговорення та конкурси.
6 Article Description     32 Subscribers
Subscribed
Subscribe

Super Moderator

Beznavorotov | from Redmi 4

хех почну
Мене звати Юрій.
Я з міста Рівне.
Модератор Mi Community Ukraine.

Захопився Xiaomi 2 роки назад.
2017-11-06 11:35:58
Я продовжу)

Мене звати Максим.

Я з міста Черкаси.

Стажер модератор Mi Community Ukraine.

Захоплююсь Xiaomi 3 рік поспіль.

Вперше познайомився з цьою компанією коли знайшов для свого телефону їхню оболочку на той час у мене був Fly IQ4413 я ще приймав участь у тестуванні її!!!

Захоплююсь фотографіями, видео а також програмуванням можливо пройде час і я щось зроблю можливо для цієї компанії а молживо просто для світу!!!

Дякую за увагу!!! Приємно познайомитись)))
2017-11-06 11:42:59
Продовжуємо
Мене звати Олександр.
Я сі зі Львова (с)
Модератор Mi Community Україна
Із Xiaomi з 20 грудня 2016 року, відмітив це купівлею Mi5s
Ось такий сам собі подарунок зробив на день Святого Миколая))

Так що скоро буде всього 1 рік...
2017-11-06 11:50:17

Moderator

vladikazon | from Redmi 4X

Доброго здоров'ячка) Мене звати Владислав.
я з міста Рахів, що на Закарпатті.
Модератор розділу аксесуари Mi Comm UA.
Вперше познайомився з компанією xiaomi 3 роки тому у пошуках хороших навушників, це були Xiaomi Piston 2, з того моменту я зрозумів що компанія перш за все акцентує на якості продукції, а це мене приваблює)
Приємно познайомитись)
2017-11-06 11:54:26

Master Bunny

Boris mi fan | from Redmi 4

привет. я Борис и я из Киева. я разносторонний человек по этому интересов у меня много. с брендом Xiaomi познакомился где то пол года назад и уже успел подсадить несколько человек на этот бренд. все очень довольны и я тоже.
2017-11-06 11:58:20
Всім привіт ))

Сергій з Черкас. Так.. проходив мимо )). На Сяомі давно поглядав, а цього року таки вирішив перейти і сам. Адже не лише знайомих на цей бренд присаджувати ) )
2017-11-06 12:18:11

Super Moderator

MaxDobro | from mobile

Максим. Людина. Познайомився з miui ще в далекому 2013 році коли випадково придбав б/у jiayu j2 i на ньому було встановлено miui 5. От з тих пір в мене були redmi 1s, redmi note, mi3, mi4i, redmi note 3, mi4c, і ось зараз Mi Max. У дружини зараз redmi 2, а у сестри redmi 4a. Сім'я Xiaomi)))
Захоплююсь життям.
2017-11-06 12:35:07

Super Moderator

Moccirdus | from Mi-4c

Привіт мене звати Анатолій я з міста Черкас, старший модератор, з Мі вже другий рік. Поважаю бренд за те що він створен людьми і для людей
2017-11-06 13:07:37

Moderator

tibyryn | from Redmi 4

Володимир, місто Самбір стажер модератор mi community  вперше визнав про xiaomi близько 3 років тому.
2017-11-06 13:31:58
Моє ім'я Олександр.
Про компанію почув пару років назад, і не надав значення ... Але тут всупереч всьому я став володарем трьох девайсів і смартфона, спасибі моєму другові, що привіз мені з Індії...
І такі да, я з Донецька!!!
2017-11-06 14:22:18
«DONETSK RULES» ®
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Lewis.L

Admin

• Followers

866

• Threads

21

• Replies