Вітаю.
Мій список телефонів/смартфонів:
  • Motorola C385 - це кольоровий телефон з красивим дизайном і можливістю записувати на нього пісні в .mp3 форматі, що на той час було рідкістю. Правда пам'ять у 1,5 МБ не давала сильно розігнатися
  • Benq-Siemens E61 - стильний чорно-червоний телефон орієнтований на прослуховування музики (винесені кнопки керування на торець). Тут вже навіть була камера на 0.3 МПікс.
  • Nokia N70 Music Edition - мій перший смартфон (на Symbian), великий, габаритний з 2 МПікс камерою із зручним джойтиком керування музикою.
  • LG KM 900 Arena - мій перший сенсорний смартфон від LG. Ще поки що на Java, зато з металевим корпусом і 8 ГБ пам'яті (на той час це було просто нереально).
  • SonyEricsson Xperia Neo V - перший Android-смартфон у моїй колекції. 3,7" IPS дисплей, красивий дизайн, але всього 500 МБ місця не дає йому сильно розвернутися.
  • Sony Xperia Z1 Compact - перший флагман-Android, який я зміг покуристуватися доволі довгий час. 4,3" IPS; SnapDragon 801 і 16 ГБ ROM із 2 ГБ ОЗП - монстр свого часу.
  • Xiaomi Mi 5s 3/64 - перший смартфон від компанії Xiaomi. Задоволений ним на всі 146%