Не так давно стали відомі приблизні характеристики нового середнього рівня чіпа Snapdragon 670. Сама SoC створювалася по 10-нанометровому техпроцесу на заводах Samsung і на даний момент йде її тестування, після чого стартує серійне виробництво. І хоча чекати перші смартфони з цією платформою на борту ще досить довго, дізнатися деякі її особливості і продуктивність дозволило її потрапляння в бенчмарк Geekbench.

Синтетичний тест говорить, що чіп має 8 обчислювальних ядер, розігнаних до мінімальної частоти 1,7 ГГц. Прототип смартфона з 6 Гб оперативної пам'яті і ОС Android 8.1 Oreo на борту набрав 1863 бали в одноядерному тесті і 5256 в багатоядерному. І цей результат кращий за той, що демонстрував флагманський Snapdragon 821.
Чи є нова платформа могутніше попередника Snapdragon 660?
Робити однозначні висновки ще зарано. Це тільки перший результат тесту і, як завжди, все буде вирішувати оптимізація. За підсумками випробувань тих нечисленних моделей, що базуються на Snapdragon 660, вони в середньому набирають 1700/5770 балів.
З тієї інформації, що відома на сьогоднішній день, Snapdragon 670 отримав графіку Adreno 620, підтримку оперативної пам'яті типу LPDDR4x, подвійних камер до 13 Мп або одинарного модуля на 26 Мп, а також модем X16 LTE.