Прем'єра Android P наближається до нас великими кроками, а цікаві функції додаються до тестової версії  системи. Я намагаюсь писати про найбільш цікаві з них на сторінках нашого форуму. У цій статті я розповім вам про цікаве доповнення, яке незабаром можна буде знайти в"чистому" Android - мова йде про автоматизацію певних завдань після підключення певного аксесуара.

Як ця функція працює?
Через те, що вона ще не була офіційно випущена на Android, ми можемо лише роздумувати про роботу цієї функції на основі вихідного коду. Він показує, що автоматизація буде працювати так само, як в додатку Tasker - користувачеві буде запропоновано вибрати програму або функцію, яка активується при підключенні до смартфону аксесуара або, наприклад, мережі Wi-Fi ...

Я повинен визнати, що ця функція виглядає дуже перспективною - якщо в майбутньому з'являться більше подібних рішень, менш просунуті користувачі більше не будуть змушені використовувати додаткові програми для автоматизації, такі як Tasker або IFTTT. Будемо сподіватися, що незабаром ми зможемо перевірити цю функцію в тестовій версії системи.

Джерело: xda-developers