In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Технології

[Обговорення] Виводимо показники системних компонентів комп'ютера на екран смартфона (на прикладі Mi Max 2)

2018-03-28 09:03:50
1966 36
     Привіт, Мі Фани! Я вже думав, що тема Mi Max 2 вичерпана після моїх оглядів та інструкцій... Потім згадав, що його 6.44" екран добре підійде для виводу монітору системних ресурсів в реальному масштабі часу для мого ПК, не дарма весь минулий тиждень витратив на модифікацію системи охолодження свого комп'ютера та зниження рівня шумів від вентиляторів (дуже сильно шумів та заважав ).
     У цій статті я поясню як налаштувати моніторинг температури процесора за допомогою програми Aida 64 по локальній мережі на віддалених серверах і комп'ютерах з операційною системою Windows й вивести показники на екран смартфона.
     Одним з критичних параметрів здоров'я серверів і робочих станцій є температури їх основних компонентів, схильних до перегріву, особливо в умовах спекотного літа. Жорсткі диски, процесори, відеокарти - все це знаходиться в зоні ризику, і вихід з ладу будь-чого з цього переліку гарантовано призведе до повної непрацездатності всього пристрою, і навіть втрати даних. Кращий спосіб уникнути цієї проблеми - вчасно усунути умови, які до неї можуть призвести: провести профілактику технічних засобів, замінити елементи системи охолодження або модернізувати її.
    Перегрів не настає раптово і не розвивається катастрофічно протягом короткого часу, а це значить, що можна відстежити тенденцію, і вчасно вжити необхідних заходів. Єдиний спосіб вирішення цього завдання полягає в постійному моніторингу показань температурних і швидкісних датчиків материнської плати, якими обладнані всі сучасні комп'ютери. Але вбудовані в BIOS механізми контролю часто виявляються марними, тому постає питання про використання сторонніх програмних продуктів моніторингу температури процесора і швидкості обертання вентиляторів. У мережі сьогодні можна знайти безліч чудових програм, здатних відображати ці показники. Серед найвідоміших можна виділити: Aida 64, SpeedFan, CoreTemp, Open Hardware Monitor, Hmonitor і Real Temp. Саме на Aida 64 я і зосереджусь у цій статті.
     Aida 64 - це найпопулярніша програма для огляду і діагностики всіх особливостей комп'ютера. Aida 64 дає вичерпну інформацію про склад комп'ютера: залізо, програми, операційну систему, мережу пристроїв для підключення. Aida 64 вважається найавторитетнішою програмою в своєму класі і дає достовірну інформацію про всі компоненти системи. Важливою складовою програми є тести для перевірки продуктивності та стабільності роботи комп'ютера. А ще Aida 64 може здійснювати моніторинг стану системи, тобто, відображає поточне навантаження на систему і т. п., що нам і потрібно.
     Простіше кажучи, Aida 64 служить для визначення заліза комп'ютера, його тестування і моніторингу стану основних компонентів в реальному часі. Програма відповість на такі прості питання: як визначити материнську плату, як визначити процесор, як визначити відеокарту. Також вона відповість і на більш складні питання, наприклад, покаже недокументовані параметри заліза. Протестує комп'ютер, перевірить його стабільність, допоможе і підкаже. Загалом, Aida 64 - це вірний друг всякого комп'ютерника, від малюка, до старого, бородатого адміна! Завантажити Aida 64 можна з офіційного сайту.
     В наш час комп'ютери використовуються для цілої низки ресурсоємних завдань: кіберспорт або звичайний геймінг, обробка даних, обробка зображень та відео, майнинг та багато іншого. Особисто я використовую комп'ютер для математичних обчислень свого дисертаційного дослідження та інколи вступаю в двобій з світловим мечем в "Star Wars: Battlefront II" чи катаюсь на крутих тачках в "Need for Speed: Payback ". Уці ці завдання дуже добре прогрівають компоненти вашого комп'ютера, інколи й до критичних температур (а ми можемо цього і не знати). Дехто займається ще й майнінгом криптовалют, і для нього показники температури компонентів ПК дуже критичні, бо можна вчасно не відстежити й втратити той чи інший компонент комп'ютера.... Саме тому моїм завданням стало донести до Вас, як можна моніторити завантаженість та температуру ПК під час виконання ресурсоємних завдань.

Налаштування віддаленого моніторингу показників комп'ютера

ПРИМІТКА: УСІ ДІЇ ВИ РОБИТЕ НА СВІЙ СТРАХ ТА РИЗИК, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НЕСЕТЕ ТАКОЖ ВИ.

Спочатку Вам потрібно завантажити та встановити програмне забезпечення Aida 64 на Ваш комп'ютер (посилання трішки вище). Ось так виглядає основний інтерфейс програми.

Далі потрібно відкрити налаштування Aida 64. Ось таке вікно ви побачите.

В налаштуваннях нас найбільше цікавить сектор з параметрами апаратного контролю (виділено зеленим прямокутником).

У цьому меню нам потрібний пункт "SensorPanel", де потрібно ввімкнути пункт "Показати панель OSD" та встановити її роздільну здатність (повинна збігатись з роздільною здатністю смартфона, на якому будемо відтворювати параметри). Інші налаштування в даному меню на Ваш вибір.

Після застосування налаштувань Ви побачите окрему панель з показниками параметрів комп'ютера на робочому столі.

Натисканням правої кнопки миші можна змінювати положення індикаторів, додавати нові, збільшувати їх розміри (а це буде потрібно для налаштування під дисплеї з великою роздільною здатністю). Кожен може вивести ті параметри, які йому потрібні і відображати показники також на свій вибір.

Трішечки скріншотів меню з можливостями налаштування показників від датчиків Вашої системи.

Зміна стилю виводу показників системи робиться в спливаючому підменю програми.

Колір, розміри графічного показника параметрів налаштовуємо в підменю "Bar"

Зберігаємо всі зміни та маємо окрему панель з показниками на вашому робочому столі, але ж нам потрібно вивести ці дані на екран смартфону... Для цього нам потрібно завантажити дві програми: клієнт для комп'ютера та смартфону. У якості програмного забезпечення для віддаленого виводу показників ПК мій вибір впав на ПЗ Air Display 2.

Air Display - це найпростіший спосіб перетворити практично будь-який мобільний пристрій у додатковий дисплей для вашого комп'ютера. За допомогою бездротового підключення до пристрою iPad або Android з вашого ноутбука можна створити віддалену робочу станцію. Air Display легко з'єднується, що дозволяє одночасно розширювати або відображати до чотирьох екранів, щоб створювати унікальні та потужні презентації або вдосконалювати свій творчий процес у будь-якому починанні.

Програму для комп'ютера завантажуємо за посиланням або з офиційного сайту, а *арк додаток для смартфону з цього форуму Air Display 2 v2.0.0.apk (9.66 MB, Downloads: 12) .
Далі нам потрібно інсталювати додатки як на ПК, так і на смартфон.

Версія для ПК має ось такий перелік мов користувацького інтерфейсу.

Основні налаштування ПЗ Air Display 2 виглядають наступним чином.

На мобільному пристрої програма Air Display 2 виглядає наступним чином. (в очікуванні з'єднання з ПК).

Після того, як смартфон та комп'ютер опиняться в одній локальній мережі (під'єднані до одного роутера), на екрані програмного забезпечення для ПК з'явиться запис з ім'ям Вашого смартфону (його можна змінити в меню "Про телефон").

Далі Вам потрібно лише натиснути клавішу з надписом "Connect" та відтворити робочий стіл комп'ютера на дисплей смартфону. Програма Air Display 2 використовує емуляцію розширеного екрану Windows (детальніше на офіційному сайті Microsoft). Панель з параметрами, створену за допомогою Aida 64, треба перетягнути вправо на розширений дисплей і на цьому все. Тепер Ви можете робити свої ресурсоємні задачі та відстежувати параметри ПК на окремому пристрої.
     Ось так виглядає віддалений робочий стіл на екрані смартфону (роздільну здатність панелі датчиків поки не змінював і залишив 640х360 пікселів).

Ретельне налаштування розміру компонентів панелі датчиків під роздільну здатність 1920х1080 пікселів (збільшення розмірів усіх компонентів) дало мені ось таку картину.

Ось так легко і просто я отримав монітор системних ресурсів в реальному масштабі часу, що розмістив біля самого системного блоку.

П.С.: Ви можете використовувати Air Display не тільки для моніторингу, а як окремий повнофункціональний сенсорний дисплей з відображенням розширеного робочого столу Windows.

А чи є серед нас геймери? Майнери? Люди, що займаються обробкою відео та зображень?
Чи слідкуєте Ви за системними показниками ваших ПК?
2018-03-28 09:03:50
Favorites17 RateRate

Banned

~K~N~I~G~H~T~ ~R~I~D~E~R~ | from MI MAX 2

Хорошее решение, знаю эту программу (Air Display) не по наслышке, самому приходилось пользоваться, а AIDA 64 и сейчас стоит на компьютере
2018-03-28 12:25:37

Master Bunny

Bakhtiiaroff Author | from app

~K~N~I~G~H~T~ ~R~I~D~E~R~
Хорошее решение, знаю эту программу (Air Display) не по наслы ...

Вот можете и протестировать мой опыт использовпния их взаимодействия.
2018-03-28 12:37:56
MIUI Global Beta Team, Mi A1 Global Beta Team.

Banned

Bakhtiiaroff
Вот можете и протестировать мой опыт использовпния и ...

Да, по возможности как-нибудь посмотрю, сам стараюсь следить за температурой и стабильностью работы системы
2018-03-28 12:51:12

Banned

Вообщем решил таки попробовать соединить смартфон с ПК и в итоге ничего не получилось! Ни настроек, ни значка в области уведомлений нет! Скрины прилагаю, apk по вашей ссылке скачал, программу для Windows с оф. сайта! Хотя раньше, насколько я помню, всё отлично получалось, правда на другом телефоне и возможно другие источники были
2018-03-28 16:52:45

Master Bunny

юрійMiFan | from Redmi Note 2

знаю одного власника Мах2,до речі купив його лиш місяці 3 назад,і дуже задоволений. Оскільки паралельно грається з компами,може завікавиться темою. Як на мене вона варта уваги
2018-03-28 17:12:14

Master Bunny

Bakhtiiaroff Author | from MI MAX 2

~K~N~I~G~H~T~ ~R~I~D~E~R~
Вообщем решил таки попробовать соединить смартфон с П ...

у меня не такой экран подключения на Пк. Я тогда приложу еще *ехе-шник клиента для пк. Он весит 55 Мб и даже архивация не спасает чтобы сайт этот пропустил (лимит в 35 Мб). Выложу в облако и дам ссылку отдельно.
2018-03-29 00:48:02

Master Bunny

Bakhtiiaroff Author | from MI MAX 2

юрійMiFan
знаю одного власника Мах2,до речі купив його лиш місяці ...

Это можно использовать не только с Мах 2. Любой телефон и планшет подойдет.
2018-03-29 00:49:08

Master Bunny

юрійMiFan | from Redmi Note 2

Bakhtiiaroff
Это можно использовать не только с Мах 2. Любой телефо ...

мах2 за рахунок розміру екрану...))) він більше відкриває на екрані інформації,повна сторінка в тий час коли мої 5.5" частину сторінки ріжуть
2018-03-29 01:44:42
~K~N~I~G~H~T~ ~R~I~D~E~R~ відповів о 2018-03-28 23:52:45
Вообщем решил таки попробовать соединить смартфон с П ...

Добавил ссылку из облака Mega на клиент для ПК.
2018-03-29 02:14:17

Advanced Bunny

Yezzzik | from app

Ето можно играть в Симсы и смотреть кино с одного ноута?
2018-03-29 03:50:49
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Bakhtiiaroff

Master Bunny

• Followers

117

• Threads

210

• Replies

2242

12642