In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Технології

[Інше] ТОП Лікуючих Утиліт! Частина №1

2018-04-15 04:55:07
1232 17
Доброго дня, шановні Mi-Фани.
З часів роботи, в технічний підтримці одного з популярних клієнтів для голосового зв’язку, утиліти для очистки комп’ютера знайомі мені не з чуток, тому для вас хочу представити власний ТОП, таких утиліт, з якими було працювати найзручніше, та діяли вони найефективніше.
Суддівства яка утиліта краще, ви тут не побачите, всі утиліти дуже гарно справляються з поставленими для них задачами, тому розташовані в моїй статі вони навмання, та нумерація їх не відповідає їх ТОПу.
Що таке лікуюча утиліта?
Утилі́та (англ. Utility program, utility) — сервісна програма, що допомагає керувати файлами, отримувати інформацію про комп'ютер, діагностувати й усувати проблеми, забезпечувати ефективну роботу системи. Утиліти розширюють можливості ОС.
Даний програмний продукт являє собою засіб видалення вірусів на комп'ютері користувача. Головним її перевагою є портативність, тобто можливість використання без установки. Це корисно в тих випадках, коли на комп'ютері не встановлено антивірусне ПЗ або потрібно провести додаткове сканування системи. Також слід відзначити, що утиліта ефективно видаляє віруси з комп'ютера за рахунок постійного оновлення бази сигнатур розробниками.
Dr.Web CureIt
Перша утиліта якій на мою думку варто приділити увагу, це - Dr.Web CureIt.
Утиліта яка не потребує установки, але і не зможе забезпечити захист вашому комп’ютеру, від вірусів.
Cureit був розроблений російською компанією “Доктор Веб” - яка випускає свою продукцію з 1992 року, під маркою Dr.Web.
На даний момент, в Dr.Web є навіть декілька варіантів антивірусів:
Dr.Web Security Space - комплексний захист для Windows, macOS, LinuxDr.Web KATANA - другий антивірус компанії, предназначений для Windows.
Купити або скачати демо версії всіх софтів можна на їх офіційному сайті - drweb.ua
Перейдемо, до запуску самого CureIt та сканування ПК.
1- Запускаємо завантажений файл
2- Погодитись взяти участь в програмі поліпшення якості програмного забезпечення, та натиснути продовжити.

3- Натиснути на велику кнопку “Запустити перевірку” - відмічену червоним прямокутником, далі на скріншоті.

4- Дочекатись завершення “Швидкої перевірки системи”

По закінченню сканування, програма покаже звіт де буде видно виявлені загрози, та файли в яких вони найдені.
Також поки йде сканування, ви можете вибрати такі функції як “Звуковий супровід подій” та “Вимкнення комп’ютера після завершення перевірки”.

Ось і завершилось сканування, дякувати моїй не обережності виявився в мене на ПК один вірус, за допомогою якого я маю змогу показати вам як можна вибрати, що ж робити з вірусом, видалити, вилікувати, або перемістити, складний вибір, чи не так?)

HitmanPro
З нашого топу, HitmanPro напевне найсильніша, та моя найулюбленіша, утиліта .
Але є один, великий мінус програма платна, але нас врятує демо версія на 30 днів!)
HitmanPro - ефективна програма для боротьби з троянами, руткітами та іншоюживністю, яка поласує системними елементами вашого комп’ютера)
HitmanPro представляє з себе “хмарний” сканер, який використовує в роботі такі бази сигнатур вірусів, як Emsisoft, Ikarus, G Data і Dr.Web.

Утиліта попри свою невелику вагу, має значний спектр плюсів, перед своїми конкурентами.
Присутні функції виявлення залишків шкідливого ПО, вбудований планувальник, експертний режим, перевірка підозрілих файлів з використанням бази сервісу VirusTotal (необхідно мати VirusTotal Public API Key), створення точки відновлення перед видаленням файлів, інтеграція в контекстне меню Провідника, підтримка проксі і багато іншого.
Хотілося б відразу почати з плюсів, і мінусів програми
А плюси на мій погляд такі: Швидкість роботи, якісне видалення вірусів і навіть їх залишків.
А мінуси: платна ліцензія, та мінімум додаткових функцій.
А налаштування цієї програми, настільки просте, що я залишу тільки її скріншот, для вашого розуміння що це за програма.
В слідуючій частині, ми розглянемо AdwCleaner та Kaspersky Virus Removal Tool.
Чекаю ваші пропозиції, які б утиліти були цікаві вам?
Обов'язково прислухаюсь до ваших пропозицій, та зроблю огляди)

2018-04-15 04:55:07
Favorites14 RateRate
Чекаємо на Ccleaner від Piriform
2018-04-15 05:42:16

Pro Bunny

Max Yavorovsky | from MI MAX 2

Почитали, нать подумать
2018-04-15 06:32:08

Semi Pro Bunny

1669046153 Vik | from Redmi 5 Plus

Дякую за огляд те що мені було потрібно.Огляд простий і інформативний а це найголовні.Чекатиму подальших оглядів.
2018-04-15 06:35:12

Master Bunny

Bakhtiiaroff | from app

Раньше помогал людям таким софтом :)
2018-04-15 07:41:37
MIUI Global Beta Team, Mi A1 Global Beta Team.

Pro Bunny

Gans7 | from Redmi 4X

D. Web не можливо скачати
2018-04-15 07:52:16

Mi Comm team

MENTOR Author |

Gans7 відповів о 2018-04-15 14:52:16
D. Web не можливо скачати

В мене все качається, можу дать прамий лінк, для завантаження.
Тик
2018-04-15 08:54:47

Moderator

Alex Bond | from MI 5s

Цікава стаття.

Хотілося ще б почути про утиліти для очищення реєстру, файлів і пошуку дублікатів.
2018-04-15 13:01:37

Pro Bunny

Artem Borovik | from app

непогана програма
2018-04-15 13:59:12

Mi Comm team

MENTOR Author |

Alex Bond відповів о 2018-04-15 20:01:37
Цікава стаття.

Хотілося ще б почути про утиліти для оч ...

Чистячі утиліти, зрозумів)

Трохи пізніше, побачите і такий огляд)
2018-04-15 13:59:20

Master Bunny

Скеля | from Redmi Note 4

Дякую за статтю
2018-04-16 00:08:55
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

MENTOR

Mi Comm team

• Followers