Компанія Xiaomi розпочала свою діяльність як виробник смартфонів і програмного забезпечення. Проте за 8 років свого існування компанія настільки розширила асортимент у своєму каталозі продуктів, що вже важко сказати, чого там не вистачає. Тільки за останній час ми спостерігали за появою незвичних продуктів в католозі – тканин, меблів, спортінвентаря.В даний час на краудфандинговому майданчику компанії розпочався збір коштів на випуск чайного напою Pingyi чотирьох смаків – чорний чай, зелений чай, чай з улун та чай з жасмину.


Чайний напій Xiaomi Pingyi не використовує чайний порошок. Сировиною для його виробництва є 100% справжнє чайне листя, що забезпечує збереження натурального смаку та кольору чаю.Жодних ароматизаторів, жодних штучних кольорів та консервантів під час виробничого процесу.

Більше того, при виробництві застосовується така ж стандартна технологія, що й в молочній промисловісті - використання високої температури 137 ± 2 °С на короткий (30 сек) час нагріву, що миттєво стерилізує продукт, не пошкоджуючи вміст чаю, та зберігає харчову цінність та аромат оригінального чаю.Крім того, напій Pingyi Tea використовує передові технології низькотемпературної екстракції для вилучення всіх есенцій чаю при низькій температурі, щоб зберігати більше поліфенолів чаю, кофеїну, амінокислот та іншого вмісту. Це також забезпечує збереження оригінального кольору та аромату.Крім того, операція розливання чайного напою Pingyi здійснюється за стерильних умов у відповідному температурному середовищі, тож ніякого шкідливого, фізичного впливу на вміст чайного напою: ніщо не зможе змінити оригінальний смак, колір та смак.


При замовленні покупець може вибрати кілька різних комбінацій:
чорний чай +зелений чай,
чорний+жасміновий,
чорний +улун чай,
зелений чай+ жасміновий,
зелений+ улун чай,
улун чай+жасміновий.Упаковка з 15 пляшок коштуватиме 55 юанів (8 доларів). Варто сказати, що за короткий час кількість бажаючих замовити чай досягла 206% від потрібних голосів.джерело 1,2