Не секрет, що всі технологічні компанії шукають нові ідеї, які допоможуть залучити нових клієнтів до своїх продуктів. Це стосується, зокрема, і ігрової індустрії, де зараз зійшлося чимало брендів. Компанія Xiaomi не приховує своїх намірів щодо розвитку ігрового напрямку. Саме тому вони випустили купу нових продуктів для геймерів. Серед них слід згадати ігрову мишу Xiaomi, ігрову гарнітуру, смартфон Black Shark і, звичайно ж, Xiaomi Gaming Notebook. Не забуваємо і про Xiaomi Mi pad 4, який поставляється з підкресленими ігровими можливостями.
А нещодавно виробник оголосив про випуск нового «ігрового монстра» від Xiaomi – ігрового ноутбука, який буде представлений на ChinaJoy 2018, що відбудеться з 3 по 6 серпня в Шанхаї.


Сьогодні Xiaomi випустили перший рекламний плакат на своїй офіційній сторінці у Weibo. На ньому вказано, що до події, яка покаже пробудження нового монстра, лишається 5 днів.
Хоча компанія поки не розголошує офіційної інформації щодо всіх параметрів нового Xiaomi Gaming Notebook, повідомляється, що новий ноутбук буде оснащений восьмим поколінням процесору Intel Core. Продуктивність ЦП буде значно покращена. Очікується, що він буде обладнаний відеокартами GTX 1060 та GTX 1050 Ti.Як ви пам'ятаєте, перший Xiaomi Gaming Notebook оснащений процесором Core i5 / i7 7-го покоління Intel у парі з графікою GeForce GTX1050Ti / GTX1060, оперативною пам'яттю DDR4 8 Гб / 16 Гб та підтримкою механічного жорсткого диска 256 Гб + 1TB. Таким чином, з представленням новинки Xiaomi привнесе чіпи останнього покоління Intel до своїх ігрових ноутбуків.
Очікується, що інші функції залишаться незмінними. Таким чином, майбутній ігровий ноутбук Xiaomi буде зберігати 15,6-дюймовий екран з ультравузькими рамками, широкою колірною гамою 72% NTSC та кутом огляду в широкому діапазоні 178 градусів, динаміками 2x3W, що підтримують Dolby Panorama Sound.