In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Чат

Вечірній Lewis
Ця рубрика - прямий зв'язок Мі-Фанів Україні зі штаб-квартирою Xiaomi. Новини, обговорення та конкурси.
6 Article Description     32 Subscribers
Subscribed
Subscribe

Pro Bunny

Viktor Myachin | from Redmi 4A

Привіт, мене звати Віктор, я з Києва. Люблю життя. З брендом Xiaomi перший рік, але вже встиг закохатися в цей бренд та його продукцію, кількість якої, в моїй родині, неуклінно зростає.
2017-11-06 15:08:46
Ну щож, я слідуючий)) Я Андрій зі Львову. Технічний спеціаліст у mi community ukraine.
Захоплююсь ремонтом смартфонів та комп'ютерною технікою.
Серед великої кількості брендів моє остаточне рішення це - XIAOMI.
Вже майже рік, як я познайомився з цією технікою. Першим смартфоном був redmi Note 3 pro, з чого все і почалось)
За цим брендом світле майбутнє, в що я дуже вірю та надіюсь.

2017-11-06 16:03:51

Mi FC President

Evgen Nasonov | from MI 6

Вітаю, мене звати Євген, я з Харкова. Хоч мова спілкування для мене не дуже зручна, но я вважаю що Харків це Україна, а також поважаю правила цієї спільноти. Півтора роки тому назад купив жінки xiaomi redmi note 3. За цей період змінив вже два смартфони тому що вони ломалися та глючили. А жінка своїм користується до сьогодні без головного болю. В літку собі придбав mi6 - задоволений по "самі помідори". Про цей бренд читаю, пишу, спілкуюся, рекомендую друзям та  родичам. Вважаю що данний бренд на старті своїх лідерських позицій на ринку електроніки всього міру. Xiaomi є всюди - телефони, телевізори, приставки до телевізорів, гіроскутері, стакани та посуд, ліхтарі та зубні щітки. Мене дуже надихають амбіції цієї компанії, її відношення до користувачів, до свого обладнання тощо. Так я не прикладая особих зусиль став модератором-стажером цієї спільноти. Вважаю майбутнє за Xiaomi і ми повинні допомогти цьому.
2017-11-06 16:43:10

Master Bunny

Скеля | from Redmi Note 4

Привіт, мене звати Петро. Я з Івано-франківська. Страшенно люблю технології та все що з ними пов'язано. 3 місяці тому купив  Redmi Nod 4 /64. Я захоплений цим телефоном. Чекаю на наступні покупки бренду Xiaomi))) =
2017-11-06 16:58:08

Semi Pro Bunny

Wustrbli N. | from MI MAX

Привіт усім)
мене звати Микола.
Я з міста Одеса
користувач mi xiaomi "mi max" захопився цім гаджетом та почав знайомство с компанією, разом з xioami вже рік ))
2017-11-07 02:44:14

Pro Bunny

Melnyk Viacheslav | from MI 5

Продовження
Мене звати В'ячеслав.
Я з Києва

із Xiaomi вже біля 3х років, розпочалося все з роутера xiaomi mini, а тепер майже вся техніка що є вдома - від чудової компанії xiaomi.

люблю активний відпочинок, велосипед, подорожі.
2017-11-07 05:36:12

Rookie Bunny

1754207048 | from Mi A1

Привет!  Меня зовут Артур! Второй год и второй телефон с вашей компанией)  очень понравилось теперь я стал вашим фанатом!)  сейчас у меня Mi A1!
Сам с Одессы,  студент!.)
Приятно познакомиться!
2017-11-07 06:42:01

Rookie Bunny

feel_ton | from Mi A1

Обов'язково завітайте до Львова та Одеси))
2017-11-07 06:48:47

Rookie Bunny

1733986173 | from Redmi Note 4

Привет , меня зовут Илья , телефон у меня Xiaomi redmi hote 4  , пользуюсь им уже год и очень рад
2017-11-07 06:48:50

Rookie Bunny

1688372411 | from Redmi Note 3

сяоми,вещь классная и удобная
2017-11-07 06:49:01
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Lewis.L

Admin

• Followers

866

• Threads