In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Чат

Вечірній Lewis
Subscribed
Subscribe

[Оффтоп] [Вечірній Lewis] Епізод 4: Ваша історія смартфонів!

2017-12-11 10:33:07
1279 11

Доброго Вечора, Мі-Фани!

З вами “Вечірній Lewis”! І після невеличкої перерви ми знову раді встановити прямий зв'язок між українськими Мі-Фанами, та штаб-квартирою Xiaomi в Пекіні!
Минулого разу у спеціальному випуску ми з'ясовували всі тонкощі побудови екосистеми Xiaomi та розпочали розіграш цікавого екосистемного продукту Mi Home Security Camera 1080P

Сьогодні в нас ще одна цікава тема, а в кінці випуску ви дізнаєтесь кому ж дісталась IP Камера від Xiaomi.
Тож, поїхали!!!

Зараз дуже важко уявити життя без смартфону, бо майже кожен зараз має "розумний телефон" того або іншого бренду. Але так було не завжди. І тому дуже цікаво зазирнути в історію смартфонів, щоб подивитись з чого все починалось, та як змінювалися наші смаки та технології з часом.
А отже сьогоднішня наша тема - Ваша історія смартфонів!!!

Витоки
Перший смартфон - IBM Simon було представлено в 1992 році в якості концепту, а 1994 він надійшов до продажу.

В час його появи навіть терміну Смартфон, ще не існувало, його було винайдено лише в 1995 році.
Сам пристрій попри революційність був занадто громіздким (1 кг) та дорогим (майже $900), а тому значної популярності не мав.
З моменту його випуску було ще декілька спроб зробити пристрій, який мав би в собі властивості телефону та кишенькового комп'ютера. І майже в кожному випадку до цього була причетна легендарна компанія Nokia.
Найвідомішою її спробою я вважаю Nokia 9000 Communicator, що став доступним у Серпні 1996 року, та заклав фундамент серії комунікаторів від фінського бренду.

До цієї лінійки смартфонів нележить ще один визначний пристрій Nokia 9210, який фактично був першим повноцінним смартфоном, який дозволяв встановлювати сторонні додатки.

Скажу, що це зараз всі пристрої прийнято називати смартфонами, а раніше було прийнято розділяти всі розумні пристрої на 2 категорії:
  • Смартфони (телефон+деякі функції КПК);
  • Комунікатори (КПК з декими функціями смартфонів).
Надзвичайної популярності набули саме смартфони, через те, що своїм виглядом вони більше нагадували звичайні телефони, а не КПК, а відповідно були компактнішими та більш зручними у використанні.
І головним гравцем на ринку смартфонів знов була компанія Nokia, зі своїм Symbian Series (S) 60.

Мій перший смартфон також працював на цій ОС - це був Nokia N78, який вийшов у 2008 році.

І того ж 2008 року з'явився перший Android-смартфон, T-Mobile G1, який виготовляла компанія HTC.

Cаме він заклав фундамент поширення цієї ОС, а відповідно виходу MIUI та смартфонів Xiaomi

І звісно, особливою віхою в нашому екскурсі до історії є представлення першого смартфона від Xiaomi - Mi1, який став справжньою несподіванкою від компанії, яка до цього була відома лише своєю прошивкою.

Саме з нього знайомство із смартфонами Xiaomi розпочалось і для мене...

Мій перший Мі-Смартфон
Дістати перший смартфон від Xiaomi було надзвичайно важко, оскільки кількість екземплярів була обмежена, а попит був просто шалений...

Але я зміг!
На той час характеристики були вражаючими:
  • Двоядерний процесор Qualcomm Snapdragon з тактовою частотою 1,5 ГГц;
  • 1 гб оперативної пам'яті (на той час 768 мб були нормою);
  • 4 гб вбудованої пам'яті та підтримка карток пам'яті;
  • Ємний акумулятор на 1930 мА·г;
  • Трансфлективний екран (можливо читати навіть при прямому сонячному світлі);
  • Можливість встановлення двох прошивок одночасно (стабільні та бета збірки);
  • і звісно, MIUI v3, найактуальніша на той час.
І все це за дуже привабливою ціною в $310!
З цього часу я користуюсь виключно смартфонами від Xiaomi, оскільки я був вражений співвідношенням ціни, якості та характеристик.

Мі-Смартфон, що вразив мене найбільше
Mi Mix - перший смартфон, який зробив повноекранний дисплей трендом на ринку і сьогодні виглядає чудово.
Хоча він мав назву концептуального смартфону, це була не просто демонстрація технологій, а реальний пристрій, який можна було купити
Я був просто вражений, коли вперше його побачив! Mi Mix виглядає ніби прибулець з іншої галактики.
А ще це було вікно у майбутнє, не тільки смартфонів Xiaomi, а й індустрії в цілому!
І поява наступника у вигляді Mi Mix 2 та додання повноекранного дисплею в Redmi 5/5 plus, тільки збільшує впевненість в тому, що компанія на правильному шляху і нас очікує ще більше повноекранних смартфонів!!!

Мій нинішній Мі-Смартфон
Зараз я користуюсь Мі6, і я дуже задоволений своїм смартфоном!
Будучи випущеним ще на початку року, Мі 6 залишається дуже актуальним смартфоном.Камера, дизайн, тактильні відчуття - все на вищому рівні!

Лише подивіться на нього: приваблює з першого погляду!!!

Поки що я не маю планів змінювати свій смартфон, але дуже заінтригований тим, що може представити Xiaomi вже наступного року!!
Хто зна, може вже наступного року Mi7 стане моїм новим смартфоном!

Мі-Фани, розповідайте і ваші історії смартфонів!!!
Який смартфон був у вас найперший?
Коли ви вперше познайомились зі смартфонами Мі?
Який Мі-смартфон вас вразив найбільше.
Діліться цим в коментарях !!!

Результати розіграшу Mi Home Security Camera 1080P
Вітаю Evgen Nasonov з перемогою!!!
IP Камера Mi Home Security Camera 1080P тепер твоя

Не забувайте поширювати цей допис в соціальних мережах!!!

2017-12-11 10:33:07
Favorites5 RateRate
Вечірній Lewis
Ця рубрика - прямий зв'язок Мі-Фанів Україні зі штаб-квартирою Xiaomi. Новини, обговорення та конкурси.
6 Article Description     32 Subscribers
Subscribed
Subscribe
Перший мій телефон був марки Bosch!!! До рук потрапив вже без кришки, що закривала кнопки))
Далі був Siemens A65, який успішно був змінений на Siemens C75.
Далі був гіркий досвід з FLY(по гарантії був більше в ремонті ніж в мене), через що був змінений на Sony Ericsson W200i (не телефон, а монстр!!!) пережив кілька перепрошивок, але й пахав як чорт (в більшості як модем для ПК).
Змінив я його на Nokia C2-01. Після нього мав 2 Samsung: Samsung i8160 GALAXY Ace 2 і Samsung I8552 Galaxy Win.
Ну а після них моє знайомство відбулося з Xiaomi.
Першим гаджетом цієї фірми став Xiaomi Redmi 3 Pro. Сьогодні ж я користуюсь Redmi 4 Prime.
2017-12-11 10:59:56

Moderator

Volodya | from Redmi 4 Prime

Ух, всі точні моделі буде згадати важко, но історія моїх телефонів почалась з телефона Siemens, на якому       був ще такий екран з жовтою підсвіткою, не пам'ятаю хто мені його віддав, але це був хороший телефон. Наступним моїм апаратом був кнопочний LG, це був подарок від батька на мої іменини. Телефон доречі й досі працює). Моє знайомство з андроїдом почалось з чудового на той час Samsung Galaxy Gio - завдяки цьому телефону я взнав що таке рут права, прошивка, Wi-Fi kill... Передостанній мій смартфон - Motorola Razr I - перший смартфон з 2ГГц'овим  процесором від Інтел. Смартфон був не ідеальний через як раз цей Intel - підтримувався не всіма програмами, іграми... І ось, наразі мій останній смартфон - Xiaomi Redmi 4 Prime - просто чудовий смартфон, але є лише один мінус - обновлення прошивок, досі не має Global MIUI 9...
2017-12-11 11:27:54

Pro Bunny

DimBoy | from Redmi Note 4

Мій перший смартфон був Sony Ericsson X2 qwerty слайдер на windows mobile 6.5 - неймовірні відчуття! а потім iphone 3G, і ось щось справді шалене - це новенький Redmi Note 4... найкраще що міг знайти і я це отримав!
хоча, поки я його налаштував як хотів пройшло десь пів року... міняючи прошивки, налаштування і відбираючи софт. Та воно того варте! щоправда треба було флешку на 256 відразу брати:) і дуже невистачає nfc.....
2017-12-11 14:22:35

Super Moderator

Beznavorotov | from Redmi 4

Volodya
Ух, всі точні моделі буде згадати важко, но історія мої ...

чекаємо на кінець року))))
але зажали 7 Андроїд
2017-12-11 14:37:59
мiй перший телефон був Siemens C60. Як зараз пам'ятаю тi вiдчуття вiд того що зателефонувати можливо було з будь-якого мiсця де б ти не був. :)
А перший смартфон Nokia 5300. Зараз Xiaomi mi5 i я дуже ним задоволений :)
2017-12-11 14:38:41

Moderator

Volodya | from Redmi 4 Prime

Beznavorotov
чекаємо на кінець року))))
але зажали 7 Андроїд

Таа, що правда то правда... Ну, зато не будемо мучитись в очікуванні 8 андрюші))
2017-12-11 15:05:50

Rookie Bunny

Kornesov Artem | from Redmi Note 4

Був Siemens c65 брав через колір, Siemens cx70 брав вже через бренд, Sony Ericsson k800i брав через камеру, Nokia 5800 приємно здивував звуком, але саме Samsung note став для мене трампліном до Xiaomi. Перший андроїд, і перший рутнутий задля одноіменної прошивки. Далі вже був Xiaomi redmi note 2, 4x.
2017-12-11 16:12:46

Semi Pro Bunny

Nickelblack | from Mi-4c

А у мене все починалось з Siemens А57, купив його б/у за 270 грн. Пізніше з'явився А60,через місяць його вдалося виміняти на С60. На наступний день народження я отримав АХ72. В 2009 році я поїхав у Крим й заробив на охороні виноградників на телефон, суттєво кращий - Sony Ericsson K770i, камерофон, він мені прослужив років 4, і  наступним став HTC 616. А рік тому я придбав Xiaomi mi4c, й не жалкую :)
2017-12-11 16:35:17
Вітаю.
Мій список телефонів/смартфонів:
  • Motorola C385 - це кольоровий телефон з красивим дизайном і можливістю записувати на нього пісні в .mp3 форматі, що на той час було рідкістю. Правда пам'ять у 1,5 МБ не давала сильно розігнатися
  • Benq-Siemens E61 - стильний чорно-червоний телефон орієнтований на прослуховування музики (винесені кнопки керування на торець). Тут вже навіть була камера на 0.3 МПікс.
  • Nokia N70 Music Edition - мій перший смартфон (на Symbian), великий, габаритний з 2 МПікс камерою із зручним джойтиком керування музикою.
  • LG KM 900 Arena - мій перший сенсорний смартфон від LG. Ще поки що на Java, зато з металевим корпусом і 8 ГБ пам'яті (на той час це було просто нереально).
  • SonyEricsson Xperia Neo V - перший Android-смартфон у моїй колекції. 3,7" IPS дисплей, красивий дизайн, але всього 500 МБ місця не дає йому сильно розвернутися.
  • Sony Xperia Z1 Compact - перший флагман-Android, який я зміг покуристуватися доволі довгий час. 4,3" IPS; SnapDragon 801 і 16 ГБ ROM із 2 ГБ ОЗП - монстр свого часу.
  • Xiaomi Mi 5s 3/64 - перший смартфон від компанії Xiaomi. Задоволений ним на всі 146%

2017-12-11 17:31:49
2017-12-13 03:30:26
Всему свое время, и время всякой вещи под небом!
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Lewis.L

Admin

• Followers

866

• Threads

21

• Replies

353

4828

Beta Tester