Привіт мої дорогі чудові MI - фани!!!


Сьогодні ми поговоримо про OLED-дисплей. Сподіваюся, вам сподобається!

Введення Про OLED-дисплей


OLED (органічні світлодіоди) - це плоска технологія світлового випромінювання, виготовлена ​​шляхом розміщення серії органічних тонких плівок між двома провідниками. При нанесенні електричного струму випускається яскраве світло. OLED-сигнали можуть використовуватися для виготовлення дисплеїв та освітлення, оскільки OLED випромінюють світло, вони не потребують підсвічування, а тому тонкі та ефективніші, ніж рідкокристалічні дисплеї (для чого потрібна біла підсвічування). А OLED використовуються для створення цифрових дисплеїв на таких пристроях, як телевізійні екрани, комп'ютерні монітори, портативні системи, такі як мобільні телефони, портативні ігрові приставки та КПК.

Перш ніж продовжити, я хотів би розповісти про AMOLED та OLED

1) AMOLED дисплей:
AMOLED означає "Active Matrix Organic Light-emitting Diode". На крок попереду екрани OLED, екрани AMOLED можуть контролювати кожну піксельну індивідуальність, зберігаючи властивості OLED-панелі. На екранах AMOLED використовується інша підписка, яка трохи зменшує якість зображення.

2) OLED дисплей:
Технологія відображення органічного світлового ефекту (OLED) набагато краща в порівнянні з технологією РК-дисплея завдяки відмінному відтворенню кольорів, більш швидкому часу відгуку, більш широкому куту огляду, підвищенню яскравості та надзвичайно легкій конструкції. OLED-це твердотільні пристрої, що складаються з тонких плівок органічних молекул, які створюють світло із застосуванням електрики.

Історія OLED

OLED-технологія діодів була винайдена компанією "Eastman Kodak" в 1987 році. Основними винахідниками були хіміки, Чін Тан та Стівен Ван Слике . У червні 2001 року вони отримали премію " Промислова інновація" від Американського хімічного товариства за роботу з органічними світловипромінюючими діодами.
Kodak випустив кілька найбільш ранніх продуктів, обладнаних OLED, включаючи першу цифрову камеру з 2,2-дюймовим OLED-дисплеєм з роздільною здатністю 512 x 218 пікселів, EasyShare LS633 в 2003 році. Компанія Kodak вже ліцензувала свою технологію OLED багатьом компаніям, і вони все ще досліджують дисплеї OLED світлової технології технології та інші проекти.

 • На початку 2000-х років дослідники Pacific Northwest National Laboratory та Department of Energy винайшли дві технології, необхідні для створення гнучких OLED:
 • Перше гнучке скло - це інженерна підкладка, яка забезпечує гнучку поверхню, а по-друге - тонкоплівкове покриття Barix, яке захищає гнучкий дисплей від шкідливого повітря та вологи.Як OLED працює

ОЛЕд компоненти включають органічні шари, які зроблені з органічних молекул або полімерів.

OLED - це твердотільний напівпровідниковий пристрій, що становить від 100 до 500 нанометрів товщиною або приблизно в 200 разів менше, ніж людське волосся. OLED можуть мати два шари або три шари органічного матеріалу; в останньому дизайні третій шар допомагає транспортувати електрони від катода до емісійного шару. Ми зосередимось на двошаровому дизайні.


OLED складається з наступних частин: -

 • Субстрат : (прозорий пластик, скло, фольга) - підкладка підтримує OLED.
 • Анод : (прозорий) - анод містить « H Олесь» , що абсо Р.Б. електронів , коли струм протікає через пристрій.
 • Органічні шари : Ці шари виконані з органічних матеріалів або полімерів.
 • Провідний шар : Цей шар виготовлений з органічних пластикових матеріалів, які транспортують "отвори" від анода. Одним провідним полімером, що використовується в OLED, є поліанілін.
 • Емісійний шар : цей шар виготовлений з органічних пластичних матеріалів (різних від провідного шару), що транспортують електрони з катода; це де світло зроблено. Одним з полімерів, що використовується в емісійному шарі, є поліфлуорен.
 • Катод : (може або не може бути прозорим залежно від типу OLED). Катод вставляє електрони, коли струм проходить через пристрій.


Найбільша частина OLED-виробників застосовує органічні шари до субстрату. Це можна зробити трьома способами:

 • Вакуумне осадження або вакуумне термічне випаровування (VTE). У вакуумній камері органічні молекули м'яко нагрівають (випарюють) і дають можливість конденсації у вигляді тонких плівок на охолоджених підкладках. Цей процес є дорогим і неефективним.
 • Осадження органічної парової фази (OVPD). У камері реактора з гарячим стінками низького тиску газ-носій транспортує органічні молекули, що випаровуються, на охолоджувані підкладки, де вони конденсуються у тонкі плівки. Використання газу-носія підвищує ефективність і знижує витрати на виготовлення OLED.
 • Друк струменевого друку - За допомогою струминних технологій OLED розпилюють на підкладки так само, як під час друку чорнило розпилюють на папір. Технологія струменевого друку значно знижує витрати на виробництво OLED та дозволяє друкувати OLED на дуже великих плівках для великих дисплеїв, таких як 80-дюймові телевізійні екрани або електронні рекламні щити.

Як OLED випромінює світло?
OLED світло створюється за допомогою процесу, що називається електрофосфоресценцією.

OLEDs випромінюють світло подібно до світлодіодів, через процес, який називається електофосфоресценцією.

Процес виглядає таким чином:
 • Акумулятор або джерело живлення гаджета, що містить OLED, застосовує напругу над OLED.
 • Струми електричного струму від катода до анода через природні шари (електричний струм - це потік електронів). Катод пропонує електрони до емісійного шару природних атомів. Анод витісняє електрони з провідного шару природних частинок.
 • На межі між емісійним та провідним шарами електрони відкривають електронні отвори. У точці, коли електрон знаходить електронне отвір, електрон заповнює прогалину (він потрапляє в рівень життєздатності частинки, яка відчуває втрату електрона). У момент, коли це відбувається, електрон віддає життєвість як фотон світла
 • OLED випромінює світло.
 • Колір світла залежить від типу органічної молекули в емісійному шарі. Виробники розміщують кілька типів органічних плівок на одному OLED, щоб зробити кольорові дисплеї.
 • Інтенсивність або яскравість світла залежать від кількості застосованого електричного струму: чим більше струм, тим світліше світло.

Мала молекула OLED проти полімерного OLED . Типи частинок, використовуваних дослідниками Kodak у складі 1987 р. У головних OLED-матрицях, мали мало природних атомів. Незважаючи на те, що маленькі частинки передавали чудовий світ, дослідники мали зберігати їх на підкладках у вакуумі (дорогий процес зварювання, який називається вакуумним аффидевитом) . З 1990 року фахівці використовують великі полімерні частинки для виділення світла. Полімери можуть бути менш екстравагантними та експансіями аркуші, тому вони більш розумні для екстенсивних шоу.  Типи OLED

Існує кілька типів OLED:

а) пасивна матриця OLED (PMOLED)
б) Active-Matrix OLED (AMOLED)
в) Прозорі OLED

г) верхній випромінюючий OLED
Вище 4 типів - це звичайні типи світлодіодів, а також більше світлодіодних типів, таких як Foldable OLED та White LED .


Відмінності та переваги

Ефективний:

 • OLED вимагають значно меншої напруги, ніж різні види освітлення. Крім того, вони круті на дотик, незважаючи на те, наскільки вони були. Пам'ятайте про відсутність фонового освітлення, яке ми зазначили раніше? Це не тільки робить OLED яскравіше, це додатково змушує їх витрачати менше енергії - збільшуючи термін служби акумулятора до 40% у порівнянні з іншими джерелами освітлення.


Екологічно чистий:

 • Натуральна частина OLED - справжній диференціатор. OLED створюються без використання будь-яких небезпечних матеріалів, наприклад, для Ртуть, значно зменшуючи їх екологічний ефект. На кількох прикладах OLED можуть працювати також без ефектів ультрафіолетового випромінювання. В основному, вони є найбільш екологічно прийнятною структурою, якщо освітлення на планеті.


Ультратонкий, прозорий:

 • OLED-сигнали можуть бути доставлені таким чином, що вони можуть крутитись, не порушуючи, - робить їх в значній мірі міцними (це навіть дійсно для тих, які не призначені для адаптації). Оскільки плати OLED настільки тонкі, їхні шанси на "прорив" для звичайного використання практично відсутні. Чіткий контраст між OLED та різними типами освітлення - це їх прямолінійність - природна плівка може пропускати lig ht в обох напрямках .


OLED переваги:
 • OLED може бути гнучким, а не жорстким.
 • Підставки OLED можуть бути пластиковими, а не склом, що використовується для світлодіодів та РК-дисплеїв.
 • OLED яскравіші, ніж світлодіоди.
 • Вони споживають значно менше енергії і, отже, призводять до низького споживання батареї.
 • OLEDs мають великі поля зору, близько 170 градусів.

Недоліки OLED:
 • Тривалість життя не така довга, як у порівнянні з AMOLED Panels.
 • Виробничі процеси зараз дорогі.
 • Вода може легко пошкодити OLED.


Що про Сяомі?

Тепер ми, нарешті, досягаємо кінця класу, слід говорити про пристрої Xiaomi, що використовують OLED-дисплеї.

Першим пристроєм Xiaomi для використання OLED дисплея є Mi Band 2 . Це невеликий розмір, так упакований чудовими функціями пристрою, який став популярним у всьому світі з моменту його першого появи. У червні 2016 року.

Наступним пристроєм, представленим компанією Xiaomi, та апаратним OLED-дисплеєм був смартфон з двома камерами Redmi Pro.

5-го жовтня 2016 р. Xiaomi також випустив ще одне пристрій, яке має дисплей з використанням технології OLED. Це флагманська серія phablet - Mi Примітка 2 !

Xiaomi не тільки використовує технологію OLED, але Xiaomi також використовує OLED дисплей у Mi Air Purifier Pro .


Якось так мої улюблені фани! Тепер жду від Вас крментарів з цьго приводу!!!