In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Чат

[Змагання] Весна - пора нових досягнень: розіграш гаджетів для активного способу життя!

2018-03-05 06:38:27
11517 184

Агов, Мі-фани!!!!
Весна вже на дворі!!!!
Так, ми розуміємо, що термометр показує температуру нижче нуля, а на вулицях сніг, але ми впевнені, що це не стане на заваді Весняному настрою та початку спортивного або фітнес сезону. Адже ми впевнені, що серед вас, Мі-Фани, є багато активних та спортивних людей, в яких є чим похвалитися, а за це отримати чудові подарунки від Mi Community!!!
Що робити:
 • Будь зареєстрованим на Mi Community
 • З 05.03.2018 по 23.03.2018 додай в коментарях до цієї теми історію про твої найкращі спортивні або фітнес досягнення.
 • Зроби свою історію яскравою та запам’ятованою:
  • Будь креативним - іноді навіть звичайна пробіжка вечором може стати чимось магічним та надзвичайним
  • Будь веселим - з гумором навіть просто піднятися з ліжка вранці - велике досягнення
  • Будь великим - в твоєму арсеналі є перемоги на спортивних та фітнес-змаганнях - нехай тобою пишається вся спільнота Мі-Фанів та навіть вся країна

 • З 24.03.2018 по 25.03.2018 організатори Mi Community оберуть шорт-ліст з 10 кращих історій
 • З 26.03.2018 по 30.03.2018 відбудеться голосування серед користувачів Mi Community за кращу історію
За результатами розіграшу учасники за яких буде віддано найбільшу кількість голосів отримають:

1 місце - Xiaomi Amazfit Pace
2 місце - Xiaomi Amazfit BiP
3 місце - Xiaomi Mi Band 2

Умови розіграшу


1. Розіграш триває з 05.03.2018 р. по 30.03.2018 р. на території України і проводиться на сайті Mi Community. Щоб взяти участь у розіграші потрібно:
·         Бути зареєстрованим користувачем на сайті Mi Community
·         В період з 05.03.2018 р. по 23.03.2018 р. додати в коментарях до цієї теми історію про свої спортивні або фітнес-досягнення
2. Коментарі мають відповідати Загальним Правилам Mi Community України, а також Правилам розміщення контенту Mi Community України. До участі в розіграші приймаються виключно поради, автором яких є учасник форуму, що їх розмістив.
3. У розіграші НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів* і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Розіграшу, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
4. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В розіграші можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даного розіграшу
5. Порядок визначення переможців акції. Серед усіх учасників, які залишили коментар у відповідності з П.1. цих Правил, в період з 05.03.2018 р. по 23.03.2018 р. та виконали Вимоги до матеріалів, передбачені П.2., П.3., П.4. цих Правил (станом на 30.03.2018 р. Включно), в період з  24.03.2018 р. по 25.03.2018 р. буде визначено 10 кращих історій, шляхом голосування організаторів розіграшу. 26.03.2018 р. 10 кращіх історій буде розміщено в окремій темі на Mi Community, де в період з 26.03.2018 по 30.03.2018 буде проводитись голосування  серед користувачів Mi Community на визначення переможців. У голосуванні приймають участь всі зареєстровані учасники Mi Community. 3 учасників які наберуть найбільшу кількість голосів будуть визнані переможцями. Призи розподіляються за результатами голосування наступним чином: 1 місце (найбільша кількість голосів) - Розумний годинник Xiaomi Amazfit Pace; 2 місце -  Розумний годинник Xiaomi Amazfit BiP; 3 місце - Фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 2. Переможці будуть оголошені на сторінці Mi Community. Після оголошення результатів вони отримають приватне повідомлення на сайті Mi Community і, на яке вони мають дати зворотній зв'язок в термін трьох днів з моменту отримання. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
6. Під час голосування категорично забороняється підвищення кількості голосів за допомогою масової реєстрації нових акаунтів з однієї IP-адреси, або інших дій, спрямованих на створення умов нечесної конкуренції. Учасники, які будуть запідозрені у нечесній конкуренції отримають попередження від адміністрації та прохання припинити зазначені дії. Голоси, отримані нечесним чином не будуть враховуватись при підведенні підсумків розіграшу. В разі якщо учасник не припинить дії спрямовані на створення умов нечесної конкуренції - учасника буде знято з конкурсу, про що його буде повідомлено. У випадку виникнення суперечливих обставин, остаточне рішення приймається адміністрацією Mi Community України.
7. За результатами розіграшу переможець отримає один з трьох “призів”. Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати один з трьох товарів Розумний годинник Xiaomi Amazfit Pace; Розумний годинник Xiaomi Amazfit BiP;  Фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 2 за ціною 1 (одна) гривня. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора.
8. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений Переможцю до найближчого відділення «Нової Пошти», на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього, для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даному розіграші, а також згоду на отримання призу розіграшу (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді в відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправка призу буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
9. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів Приватне повідомлення в Mi Community. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення протягом п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін в порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, останній втрачає своє право на отримання призу.
10. Організатор розіграшу не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
11. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
12. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.

*Організатором розіграшу є  ТОВ «АЛЛО» (ЄДРПОУ 30012848).
Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторскім і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.            Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.            Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3.            На доступ до своїх персональних даних;
4.            Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5.            Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6.            Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7.            На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.            Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9.            Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10.            Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11.            Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12.            Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
2018-03-05 06:38:27
Favorites46 RateRate

Semi Pro Bunny

Nickelblack | from Mi-4c

#1

Найбільшим моїм досягненням був сам факт того, що я почав ходити в спортзал, а решта - це вже наслідки. Рішення щось змінити в житті було прийняте років так 6 назад. На той момент я був таким собі худорлявим маленьким хлопчиком. Був настільки худорлявим, що у бабусь сльози на очі наверталися від жалості. І ні, паразити в мені не жили ;) Прискорений обмін речовин в організмі та незбалансоване харчування. Тож одного літнього дня я глянув на свого друга, який на той момент вже 2 роки займався в качалці, потім глянув на себе ... вирішив піти з ним вечором в спортзал. В перші дні я просто повторів його вправи, але, звичайно, з меншою вагою. І так трапилось, що в перший же день я натрапив на день ніг. Як результат, після спортзалу я якщо десь сів на стілець ( а точніше - впав), то піднятись на ноги міг або з чиєюсь допомогою, або тримаючись руками за щось. І це не перебільшення, їй богу. Нормально ходити я зміг через 2-3 дні. А далі пішло-поїхало - навантаження збільшувалися, знання в області фізіології, бодібілдингу та спортивного харчування (на початку я теж називав протеїн хімією:)) - теж. Як результат - я зараз піднімаю штангу лежачи 130кг, стільки ж - присідання. Плюс ніхто ніколи не наважується попросити в темному перевулку телефон подзвонити. Та й дівчатам подобається спортивна тілобудова трохи більше, ніж скелет обтянутий шкірою ;) Займайтесь спортом, ведіть здоровий спосіб життя!
2018-03-05 07:07:31

Advanced Bunny

Вова 13512 | from Redmi 4A

#2

Одного літнього ранку я прокинувся як завжди о 6:30 ранку зібрався приготувався і пішов на стадіон щоб зробити пробіжку і позайматися на тренажерах ну значить біжу друге коло ще якісь люди бігали і тут один підбігає і говорить що він вже довгий час бачить що я займаюся спортом і запитав чи не хочу я позмагатися з в конкурсі я погодився і через тиждень відбувся конкурс з бігу на 200 метрів де я взяв друге місце
2018-03-05 07:14:06

Advanced Bunny

Вова 13512 | from Redmi 4A

#3

Одного вечора ну як вечора було вже темно майже ніч не було можливості швидше вийти на пробіжку через особисті обставини ну біжу я значить по місту і чую крик дивлюся а там двоє хуліганів намагаються украсти сумочку в дівчини і це було не в якомусь провулку а посеред вулиці я побачив ще хлопців які просто розвернулися побоялися ну значить підбігаю я до тих хуліганів і я ушатав одного а інший намагався утекти з сумкою я наздогнав його забрав сумочку і скажімо так провів профілактичну бесіду взяв сумочку віддав дівчині ми з нею гуляли декілька годин розмовляли пили каву я її відвів до дому сказав щоб більше не ходила сама в малолюдних місцях ми зараз добре спілкуємося. Запам'ятайте не варто зразу використовувати силу але кожен має змогти захистити себе і близьких не проходьте мимо коли комусь потрібна допомога пам'ятайте що на добро завжди віддячують добром. Займайтеся спортом ведіть здоровий спосіб життя.
2018-03-05 07:32:23

Rookie Bunny

Oleksiy Huk | from MI 5

#4

так як я працюю на шахті, на дільниці де відповідають за вентиляцію і охорону праці, де потрібно вимірювати щозміни газ по всій шахті, то намотуєш щонайменше 6-8 км по шахті, а ще якщо ти вже все відмітив, і тут кінець зміни, приходиш щоб виїхати, і тут бац...згадуєш що ти не поміряв газ в найдальшій точці шахти, куди до неї в одну сторону 3 км, і ти розумієш що в тебе на все про все 30-40 хв, ось тоді починається марафон
2018-03-05 10:14:36

Advanced Bunny

Stranger2k7 | from Redmi 4X

#5

Спортом я почав займатися з 3-ох років (зараз мені 11). У 3 роки мене відвели на Айкідо. У 6 я почав ходити на Рукопашний бій а в 8 з половиною на Кід боксинг а у 10 на Джиу Джитсу.
Результат : двократний чемпіон міста Миколаєва з Кід Боксингу, 3 срібла та2 бронзи з Рукопашного бою, та інші досягнення у бойових мистецтвах. Можу спокійно 5 раз підтянутись, 70 пресу та 50 віджимань і це не сильно напружуючись.
2018-03-05 10:26:19

Banned

kalitva | from Redmi 4X

#6

У мене розряд по силовому троєборрю - 1 розряд, я 105 кг з груді вижимав при вазі 56, але це було у далеких 1999-2001. Зараз дім, сім'я, робота, гітара, ксго, сяомі. Доречі у мене є залікова книжка спортсмена, якщо що.
2018-03-05 11:07:53
Я учился в Академии Пожарной безопасности Украины в Харькове. каждый год начиная с первого курса в академии проводились спортивные соревнования по бегу на 1, 3, 5 км, а также соревнования по подтягиванию на турнике. Данные соревнования проводились всегда в осеннее время приблизительно в ноябре. До поступления в ВУЗ я выполнил в школе КМС Украины по вольной борьбе и впринципе был подготовлен к спортивным нагрузкам. При поступлении я свободно подтягивался 30-40 раз, делал 15 раз "выход на две"(если понимаете о чем я). На соревнованиях обязательно должны были подтянуться все курсанты. Помню на улице было холодно, переход на зимнюю одежду уже был. Наблюдая как у меня на курсе подтягиваются я понял что 30-40 раз это предостаточно чтоб быть лучшим. Соответственно вышел и подтянулся свои 40 и получил первое место на курсе по подтягиванию.
Я думал что мой результат будет лучшим и среди всей Академии, но это было не так. Лучшим результатом был 4 курсник с показателем 57 раз. Вот тогда я и задумался взять первое место по академии и получить 3 дня дополнительных к отпуску.
На втором курсе на тех же соревнованиях я уже подтянулся 59 раз но это был 3 результат по академии. Мне стало интересно как можно столько много раз подтянуться, ведь руки просто отрывались от турнике хоть сил на подтягивание ещё хватало. В итоге у 4 и 5 курса я подсмотрел один секрет их максимально долгого висения на турнике и подтягивания с помощью раскачивания. Это была канифоль мелко подробленная и размещенная в спирте. Суть такова: канифоль если ее мелко подробить легко растворяется в спирте. Канифоль имеет склеивающий эффект, а спирт быстро улетучивается. Так вот на 3 курсе академии, наш курс купил 5 литров технического спирта, купили килограмм канифоли, все это размешали, и что Вы думаете.... на нашем курсе самым плохим показателем подтягивания было 26 раз, а мой результат был первым во всем ВУЗе 73 раза. Также я к тому времени за 2 часа без остановки мог присесть 1200 раз и спокойно в противогазе пробежать 5 км. Вот такая школа подготовки была у меня.
Сегодня прошло 15 лет после окончания ВУЗа, семейные дела и постоянное отсутствие времени уже не позволяют себя отдавать спорту, но я на выходных на спор с друзьями подтянулся на турнике 30 раз, уже без канифоли и спирта)))
2018-03-05 11:24:26

Advanced Bunny

mayorchik | from Redmi Note 4

#8

Вкратце, бросил курить,   прошло недели  3 у Кума на дне рождения  нарезать почти до поросят его визу,   приблизительно  1,5 км домой   преодолел бегом,  взял собаку  на поводок   и сколько я на бегал уже не помню,   домой пришёл почти полностью трезвый,  по пояс мокрый от росы и жена потом ещё нашла штук 7 клещей,  "дело было весной"  планирую снова бросать курить :)  не хватает денег и здоровья :)
2018-03-05 12:53:38

Rookie Bunny

oleksandr hladenko | from Redmi Note 3

#9

Волейбол, это моя жизнь))) В любительский волейбол я начал играть со школы, интерес к этому виду спорта и стремление стать профессиональным игроком у меня только рос. Счастливый случай свёл меня с тренером профессиональной команды по волейболу. 7 лет я развивался как игрок в студенческой команде и мечтал о высоких достижениях. Мои стремления привели меня в новый клуб. И в этот же год наша команда стала обладателем Суперкубка, Кубка Украины, серебра чемпионата Украины. Мой восьмилетний путь в волейболе привел меня к получению званию Мастера Спорта!!!!!!! Мечты сбываются!!!!!!Верьте в себя))))
2018-03-05 13:05:22
Одного разу друг мене покликав на секцію  бокс,я дуже хотів ходити на якусь секцію!В перший день як я пішов,для мене це була надзвичайна подія мені все можна було робити)Інші наприклад за щось неправильне віджимались від підлоги я ні а ле в перший день попросив щоб я віджимався.Ну як так не віджиматись боксеру!Мій тренер найкращий)Він ще нам позволяє розминку робити для ніг...Це-Футбол)В спортзалі)Мене одного разу тренер покликав він не тощоби покликав він мене заставив поїхати на змагання)Но я щось боявся но я взяв себе в руки і поїхав)!Я вже як приїхав на ці змагання у мене щось був всерівно якісь страх(Все моя черга підійшла боксувати)Все я сам для себе Зара або ніколи!В все перший турнір я взяв 2 місце)!Через тиждень до мене ще звонить тренер і каже....Їдь на турнір)Я такий ну добре)Я хотів вже зайняти 1 місце но зайняв знову 2 місце!Але мені знов той самий суперник попався!Але я був обіжаний тому що я мав взяти 1 місце мала бути нічія!А мій тренер був рефер і він тихо каже мені на вухо не засмучуйся то мала бути нічія)Я собі це до голови не брав!Вот я далі продовжую ходити на цю секцію!)І ще мій тренер самий найкращий)!!Я веду здоровий спосіб життя!І ще ніколи не куріть і не вживайте спиртні напої воно портить вам життя!
2018-03-05 13:59:57
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

 • Followers

  2909

 • Threads

  345

 • Replies

  343

 • Points

  6885

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
Редактор-експерт
Місія здійсненна
7 років MIUI
10 000 Мі-Фанів
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
100 Тем
250 Тем
Пригадай все
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
25 000 Мі-Фанів
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Color Your Planet
З Великоднем!
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1

Read moreGet new
Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list