In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Загальні Новини

[Анонси] У Києві створюють VALHALL - «королівську битву» про Середньовіччя

2018-03-26 07:43:36
377 2

На платформі Indiegogo помічена дуже цікава гра про виживання з сюжетом, міфами, бійками на мечах і згадкою Рагнарека


Успіх PUBG і Fortnite не дає розробникам спати спокійно - кожен хоче випустити свій варіант «королівської битви», здивувати користувачів і заробити багато грошей. Не у всіх виходить, адже користувачі вже наситилися копіями знаменитих проектів, і тепер більш обережно вибирають гри для придбання. На тлі більшості безликих проектів ігрового ринку, гра VALHALL від київської студії Blackrose Arts виглядає найбільш привабливо.


Розробники вирішили відмовитися від сеттинга сучасного світу і відправлять своїх користувачів за часів Середньовіччя з домішкою скандинавських міфів. На подив, тут є повноцінний сюжет - ви є одним з останніх вижили воїнів з армії Одіна. Після важкого бою з невідомим ворогом майже всі ваші брати загинули, а апокаліпсис ще гряде. Так-так, той самий Рагнарек, прямо як у фільмі Marvel. Щоб зупинити зло, потрібно дістати меч Одіна, за яким вже полюють найвідважніші воїни його ж армії. Ось за нього ми і будемо битися в цій «королівської битві» з іншими гравцями.


Деякі ігрові аспекти в VALHALL були змінені для більшої зручності і комфорту користувача. Наприклад, на карті тепер є всього 50 супротивників, а не 100, як у PUBG, що суттєво зменшить навантаження на систему. Буде присутній елемент паркуру, і замки. Плюс, у вас завжди буде можливість змінити вид від третьої особи на вигляд від першої особи, в боях на мечах іноді потрібно комбінувати кут огляду. У всьому іншому проект копіює основні елементи геймплея своїх прямих конкурентів - потрібно шукати зброю (мечі, сокири, луки і щити) в будівлях і поселеннях, карта поступово звужується, перемагає останній виживший.


На даний момент творці проекту збирають кошти на платформі Indiegogo. Запросили всього $ 30 тис., Що для такого масштабного проекту не дуже великі гроші. Після подолання потрібної суми, розробники обіцяють додати транспорт, Валькирий, легендарну зброю та інший контент, але для цього потрібно зібрати вже помітно більше коштів. Зараз можна заплатити $ 1 і підтримати проект, або вкинути $ 15 і гарантовано отримати повну версію гри в Steam після релізу. Дорожчі набори розглядати поки що немає сенсу. Як вам такий середньовічний сеттинг?
Джерело: trashbox.ru
Проект на INDIEGOGO
2018-03-26 07:43:36
Favorites RateRate

Rookie Bunny

Vlad_ua2 Author | from Redmi 4A

#1

Окрім мене хтось чекає на цю гру від наших розробників?
2018-03-26 15:34:10

Advanced Bunny

RosemarySi | from app

#2

Я не хочу платить за такое
2018-03-29 09:41:45
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Vlad_ua2

Rookie Bunny

 • Followers

  35

 • Threads

  110

 • Replies

  388

 • Points

  2572

3 Days Check-In
7 Days Check-In
Місія здійсненна
7 років MIUI
10 000 Мі-Фанів
Newbie Member
Вбивця смартфонів
Halloween
World Records
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
100 Тем
Пригадай все
Антивірус MIUI
Краща тема тижня Січень
One headphone
25 000 Мі-Фанів
Краща тема тижня Лютий
Вечірній Lewis
6S проти Mi A1
Redmi 5/5 Plus
Краща тема тижня Березень
8 березня
Telegram
Are you OK?
Color Your Planet
Big Change
Краща тема Березня
З Великоднем!
Краща тема тижня Квітень
Redmi Note 5
50К
Настоящий Mi фан
Мі Дослідники
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Golden Mi Bunny
MIUI 8th Anniversary
Throwback With Mi 2018

Read moreGet new
Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list